Ipavčeva 1
1000 Ljubljana
tel. 01/280 61 00

1. prvenstvena tekma v ritmični gimnastiki A programa (posameznice)

Pod okriljem Gimnastične zveze Slovenija je 7. februarja 2015 potekala 1. prvenstvena tekma v ritmični gimnastiki A programa (posameznice), na kateri so sodelovali štirje klubi – KRG Narodni dom Ljubljana, KŠRG Šiška, KRG Moste in DŠRG Branik Maribor.

Tekmovanja se je udeležila tudi učenka OŠ Mirana Jarca Ajša Uhan. Ajša je tekmovala v kategoriji deklic (v konkurenci 18 tekmovalk), ki so se tokrat predstavile z vajo brez pripomočka. Z rezultatom 10,000 se je uvrstila na četrto mesto ter si z uvrstitvijo do desetega mesta že priborila nastop na državnem prvenstvu maja letos. Pred državnim prvenstvom pa jo čakajo preizkušnje na dveh prvenstvenih tekmovanjih posameznic ter na mednarodnih tekmovanjih.

Med deklicami je bila najboljša tekmovalka Narodnega doma Tara Dragaš (11,367), druga je bila Brigita Krašovec (KRG Moste / 11,300), tretje mesto pa je osvojila zopet predstavnica Narodnega doma Elena Racman (10,050).

Zadnjič posodobil Petek, 20 Februar 2015 11:30

(C)2010 - Osnovna šola Mirana Jarca Ljubljana - Kopiranje vsebine ali delov vsebine prepovedana - Prijava