Ipavčeva 1
1000 Ljubljana
tel. 01/280 61 00

Področno posamično atletsko tekmovanje

Na področnem atletskem tekmovanju, ki je potekalo 26. 5. 2023, je 17 naših učenec in učenk odlično zastopalo našo šolo.

Več ...

Kros ljubljanskih osnovnih šol

V torek, 18. 04. 2023, je potekal kros ljubljanskih osnovnih šol. Udeležili so se ga tudi učenci in učenke naše šole.

Prav vsi so pokazali veliko tekaškega znanja, se zelo trudili in dosegli dobre uvrstitve. Učenka Petra Počivavšek iz 9. a je naši šoli pritekla zlato medaljo, Tjaša Lipoglavšek iz 9. a in Marko Kete iz 8. b pa srebrno medaljo.

Vsem učencem, ki so zastopali našo šolo, čestitamo!

Zadnjič posodobil Ponedeljek, 24 April 2023 10:09
Več ...

Državno prvenstvu v atletiki

Jakob Novšak, učenec 9. a, je v teku na 300 m pri starejših dečkih osvojil 3. mesto.
Na finala šolskega državnega prvenstva sta se uvrstila tudi Matic Novšak in Petra Počivavšek.
Na dosežke vseh sodelujočih smo zelo ponosni. Rezultate si lahko ogledate na povezavi

Zadnjič posodobil Četrtek, 09 Junij 2022 19:37

Ponovne stopničke Maka Breznika Falka

V nizozemskem Kampnu v kategoriji 13-letnikov je učenec Mak Breznik Falk iz 7.a osvojil prvo mesto! To je naredil s popolnim izkupičkom dneva, saj je bil prvi v motih, prvi v četrtini finala in prvi v finalu. Tako je Mak rezultatsko lestvico postavil najvišje do sedaj. Čestitke!

Slika

Zadnjič posodobil Četrtek, 09 Junij 2022 18:28

Na področnem atletskem tekmovanju, ki je potekalo 25. 5. 2022, so bili učenci in učenke naše šole zelo uspešni.

Čestitamo!

V sredo, 20. 04. 2022, je potekal kros ljubljanskih osnovnih šol. Udeležili so se ga tudi učenci in učenke naše šole.

Prav vsi so pokazali veliko tekaškega znanja, se zelo trudili in dosegli dobre uvrstitve. Učenka Lili Arnež iz 7. b je naši šoli pritekla zlato medaljo, učenec Jakob Novšak iz 9. a pa bronasto medaljo.

Zadnjič posodobil Sobota, 23 April 2022 07:36

Stopničke Maka Breznika Falka

Mak Breznik Falk

Na evropskem pokalu v BMXu v Zolderju je učenec 7. a Mak Breznik Falk dosegel tretje mesto. Za odličen športni dosežek mu čestitamo!

Več si lahko preberete na povezavi

Zadnjič posodobil Četrtek, 21 April 2022 05:09

Stopničke Maka Breznika Falka na evropskem pokalu v Veroni

Na drugi tekmi za BMX evropski pokal v Veroni je učenec 6. a Mak Breznik Falk dosegel drugo mesto in s tem svoj najboljši rezultat na velikih BMX-tekmovanjih.

Makova uvrstitev je nov mejnik slovenskega BMX-a v mlajših kategorijah in dobra popotnica za rezultatski razvoj v prihodnje!

Več ...

8. mesto na pokalu Evrope v Veroni

Naš šestošolec Mak Breznik Falk tekmuje z BMX kolesom. V hudi konkurenci najboljših evropskih kolesarjev se je uvrstil v finale in dosegel 8. mesto.

Več ...

Košarkarice OŠ Mirana Jarca zmagale v četrtfinalu

V torek je na naši šoli bila košarkarska tekma starejših deklic med OŠ Mirana Jarca, OŠ Sevnica in OŠ Bršljin.