OSNOVNA ŠOLA MIRANA JARCA
Ipavčeva 1
1000 Ljubljana
tel. 01/280 61 00

 

PRVI ŠOLSKI DAN 2020/21
Petek, 28 Avgust 2020 17:51

Spoštovani starši, učenci in učenke!

 

1. septembra naše učence in učenke znova pričakujemo na naši šoli. Obveščamo vas o organizaciji dela na prvi šolski dan v tem šolskem letu.

 

PRIČETEK POUKA


Pouk v šolskem letu 2020/21 se začne v torek, 1. septembra 2020, ob 8.20 za učence od 2. do 9. razreda in bo potekal v skladu z navodili in priporočili MIZŠ, ZRSS in NIJZ, po katerih naj v šolo pridejo izključno zdravi otroci. Če je le možno, naj učenci prihajajo v šolo med 8.10 in 8.20.

Učenci od 2. do 5. razreda vstopajo v šolo skozi glavni vhod. Pred vstopom si razkužijo roke, se preobujejo in nadaljujejo pot do matične učilnice.

Učenci od 6. do 9. razreda v šolo vstopajo skozi stranski vhod pri šolski kuhinji. S seboj naj imajo maske. Pred vstopom v šolo se preobujejo, razkužijo roke in nadenejo maske, ki jih potrebujemo za gibanje po skupnih prostorih. Pouk bo potekal v matičnih učilnicah.

Pred vstopom v šolo vzdržujejo predpisano fizično razdaljo in takoj odidejo v svojo matično učilnico.

 

Več informacij povezanih s prvim šolskim dnem si oglejte tukaj.

 

URNIK

 

Razredna stopnja

Predmetna stopnja

 
(C)2010 - Osnovna šola Mirana Jarca Ljubljana - Kopiranje vsebine ali delov vsebine prepovedana - Prijava